Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча субота для дітей 8-12 років. Читання книжки Ґжеґожа Касдепке «Бон чи тон, або Гарні манери для дітей» та створення колажу мрій (Рівне)

Дата події: 25.03.2017 14:00

Книгарня «Є» запрошує дітей віком 8-12 років та їхніх батьків на Дитячу суботу: читання книжки Ґжеґожа Касдепке «Бон чи тон, або Гарні манери для дітей» (видавництво «Урбіно») та створення колажу мрій. Захід відбудеться 25 березня. Початок – о 14.00.

Цікаво, а чи знаєте Ви, що таке бонтон? Це французьке слово, яке означає «гарні манери». А їх, поза сумнівом, слід мати кожному, хто вважає себе вихованою та культурною людиною. Є гарні манери, про які ми знаємо вже змалечку. Наприклад, про те, що не можна балакати, коли жуєш. Або перебивати співрозмовника. Або колупатися в носі чи обгризати нігті. Це всім відомо. Але є манери, про існування яких можна дізнатися з порадника гарних манер або... із цієї книжки. Прочитавши її, ви за жодних обставин не осоромитеся. Навпаки, відчинивши двері перед сусідкою, поступившись місцем у транспорті жінці або, простягнувши руку мамі чи бабусі, яка виходить із трамваю, ви точно всіх приємно вразите. А якщо вивчите, про що «говорять» столові прибори – тоді Вас точно можна буде брати навіть на прийом до президента.

А також, кожна дитина створить колаж мрій — це відмінний спосіб допомогти мріям реалізуватися.Наносити мрії на аркуш можна буде будь-яким способом – клеїти картинки, малювати схеми, вирізати колажі з кольорового паперу та журналів.

Адреса книгарні «Є»:
м. Рівне,
вул. Короленка, 2.
Тел.: (0362) 26 39 41

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик “Український тиждень”.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»