Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча субота для дітей 6-9 років. Читання книжки «Майка і Смугастик» та майстер-клас зі створення осінньої картини (Суми)

Дата події: 21.10.2017 12:00

Книгарня «Є» запрошує дітей віком 6-9 років та їхніх батьків на читання книжки Любові Купцової «Майка і Смугастик» («Видавництво Старого Лева») та майстер-клас зі створення осінньої картини з допомогою природніх матеріалів. Захід відбудеться 21 жовтня. Початок – о 12.00.

«Майка і Смугастик» — невеличка пригодницька повість про двох друзів — кота Смугастика та дику руду білочку Майку. Їм ніколи не буває нудно, адже довкола стільки див! Чи не диво, що волохата гусінь перетвориться на яскравого метелика? Чи не диво, що зайчик Вухань «захворів на вірші»? А чому синьокрила бабка вважає, що винайденням вертольота люди завдячують їй? Саме час про це дізнатися!
А яке ж читання без малювання, коли кожний листочок виграє найтоншими відтінками осінніх барв і поетично проситься до малюнку? Під час заходу дітки познайомляться з найвишуканішими осінніми картинами українських та світових художників. А ще випробують 5 нетрадиційних технік малювання і з допомогою природних матеріалів створять власноруч свою барвисту історію на папері.

Обов’язкова реєстрація за телефоном 066 424 47 68 (Наталя).

Адреса Книгарні «Є»:
 м. Суми
вул. Соборна, 44.
Тел.: (054) 270 19 04.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»