Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча субота для дітей 6-14 років. Майстер-клас з пантоніми від «Корпорації Мім» (Харків, Пушкінська)

Дата події: 29.04.2017 12:00

Книгарня «Є» запрошує дітей 6-14 років на майстер-клас з пантоніми від «Корпорації Мім», який відбудеться 29 квітня. Початок – о 12.00.

Мім – це актор, що грає без слів. Він виражає почуття й думки за допомогою рухів тіла, рук і міміки особи, тобто пантоміми. Міміка значить наслідування. В античному народному театрі публіка із задоволенням дивилася на гру акторів, які не стільки словами, скільки жестами зображували осіб, що висміюються. Так народилося мистецтво пантоміми.

Складно переоцінити цю просту на вигляд та цікаву гру для розвитку. Дитина, яка вміє виражати свої почуття, розуміє мову тіла та жестів, уміє нею користуватися, завжди зможе знайти спільну мову з іншими. До того ж, деякі запропоновані варіанти цієї гри розширять кругозір дитини та її цікавість до навколишнього світу. Маленькі міми вчаться бути спонтанними, щоб мати можливість миттєво реагувати на поведінку глядача. Крім того, пантоміма – гарна фізична підготовка, гармонійний руховий тренінг, а також тренінг зі спілкування та довіри, довіряти, адже міми дуже безпосередні!

Адреса книгарні «Є»:
м.  Харків,
вул. Пушкінська, 50/52,
м. «Історичний Музей».
Тел.:  (057) 717 03 99

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»