Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча субота для дітей 6-10 років. Знайомство з книгами про Петсона і Фіндуса та майстер-клас зі створення пристрою для вимірювання опадів (Суми)

Дата події: 14.10.2017 12:00

Книгарня «Є» запрошує дітей віком 6-10 років та їхніх батьків на «Дитячу суботу» під назвою «Чи знаєш ти Петсона і Фіндуса?», яка відбудеться 14 жовтня в рамках «Дитячої суботи». Початок – о 12.00.

Бешкетувати, гратися і веселитися люблять усі! А от робити це професійно вдається дивакуватому дідусеві Петсону та його незвичайному кошеняті Фіндусу, яке ходить у зелених смугастих штанцях і… розмовляє! Яких тільки пригод не зазнали друзі! І на хижого рудого лиса полювали, і у похід ходили, і намет у саду ставили, і котлети на городі саджали, і рибалили. Єдине, чого не вміють персонажі серії книг шведського письменника Свена Нордквіста «Пригоди Петсона і Фіндуса» (видавництво «Навчальна книга – Богдан»), то це нудьгувати!
І Петсон, і Фіндус люблять спостерігати за природою – так само, як і наші допитливі книгочитайлики. Тож разом з учасниками «Дитячої суботи» власноруч створимо дуже актуальний для осінньої пори року пристрій – дощомір, і дізнаємося, як правильно користуватися цією незвичайною штукою.
Обов’язкова реєстрація за телефоном 066 424 47 68 (Наталя).

Адреса Книгарні «Є»:
 м. Суми
вул. Соборна, 44.
Тел.: (054) 270 19 04.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»