Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча субота для дітей 6-10 років. Свято дитячої поезії «Як правильно лякатися тиранозавра» (Київ, Лисенка)

Дата події: 18.03.2017 12:00

Книгарня «Є» та видавництво «Фонтан казок» запрошують на презентацію нових книжок із серії «Добрі вірші» — поетичної збірки Івана Андрусяка «Лякація» і книжечки-перевертуна Олесі Мамчич «Тиранозавр Оленка» і Олени Горобець «Горобці-молодці». Свято дитячої поезії відбудеться у суботу, 18 березня. Початок – о 12.00.

Хто така Лякація? А тиранозавр Оленка? І чи треба їх лякатися? В кого носи незрівнянної краси? І як скачати братика з інтернету? Про це все добре знають поети Іван Андрусяк, Олеся Мамчич і Олена Горобець. На святі дитячої поезії ви зможете почути, як вони читають свої поезії, а також побавитися в захопливі поетичні ігри. А художниця Світлана Сова поділиться секретами створення барвистих ілюстрацій до книжки-перевертуна Олесі Мамчич «Тиранозавр Оленка» і Олени Горобець «Горобці-молодці». Гарний поетичний настрій вам гарантований!

Більшість віршів з обох збірок внесені до нової шкільної програми для вивчення у початкових класах.

«Лякація» — це поетична збірка одного з найулюбленіших поетів сучасних українських дітей Івана Андрусяка. Кумедні, розбишацькі сюжети, яскраві образи й «добрі капості» у нього неодмінно поєднуються з досконалою поетичною технікою, тонким чуттям мови та ефектною звуковою грою. Це вірші, які не вчаться напам’ять, а легко й хвацько запам’ятовуються самі – й у поєднанні з креативними ілюстраціями юної художниці Лілії Курцеби запрошують маленького читача до веселої гри.

«Тиранозавр Оленка»-«Горобці-молодці» — це книжечка-перевертун, в якій з одного боку – вірші однієї з найяскравіших сучасних молодих поетес Олесі Мамчич, а з іншого – поезії кропивницької поетеси Олени Горобець, для якої це дебют в літературі для дітей. Їхні хвацькі, грайливі, веселі вірші проілюструвала художниця Світлана Сова.

Адреса книгарні «Є»:
м. Київ,
вул. Лисенка, 3,
м. «Золоті ворота».
Тел.: (044) 235-88-50

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»