Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча субота для дітей 6-10 років. Презентація книги «Казкове місто Суми», творча зустріч з авторами книги Анною Коршуновою та Світланою Качуровською. (Суми)

Дата події: 14.10.2017 13:00

Книгарня «Є» запрошує дітей віком 6-10 років та їхніх батьків на Дитячу суботу «Розмалюй своє місто» — творчу зустріч за авторами книги «Казкове місто Суми. Дитячий путівник» (Видавництво «Час Майстрів») Анною Коршуновою та Світданою Качуровською, яка відбудеться 14 жовтня. Початок о 13.00

Усі ми мріємо про далекі мандрівки, сподіваючись на неймовірні відкриття. Але, ставши навшпиньки й зазираючи за горизонт, зовсім не помічаємо скарбів, які чекають на нас просто тут, за порогом. Аби вирушити в цікаву подорож, потрібно зовсім небагато: вийти з дому, роззирнутися, придивитися й більше дізнатися про все, що нас оточує.
Дитячий путівник — книжка незвичайна. Вона дуже багато вміє, знає і хоче поділитися з тобою стількома таємницями! Це путівник—помічник для захопливої мандрівки у казкове місто Суми. Він вирушить у мандрівку разом із тобою, щоб прочитати цікаві історії просто біля пам’ятників. Ще й запропонує запросити у подорож рідних і друзів! Відкриє тобі безліч секретів, допоможе написати таємного листа і дізнатись історію свого роду. Пограється з тобою в ляльковий театр, допоможе прочитати розбійницьке послання й помріє про майбутнє. Проведе тебе по сторінках—століттях і розповість найцікавіші легенди міста Суми.
Якщо Тобі від 6 до 10 років, ти любиш читати, малювати й мандрувати — приходь на презентацію найказковішої книжки про Суми та не забудь узяти з собою олівці!"
Казкове місто чекає саме на тебе!

Адреса Книгарні «Є»:
 м. Суми
вул. Соборна, 44.
Тел.: (054) 270 19 04.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»