Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча субота для дітей 9-12 років. Презентація різдвяної фантастично-містичної казкової повісті Мії Марченко «Місто Тіней» (Київ, ЛИСЕНКА)

Дата події: 17.12.2016 12:00

Книгарня «Є» та видавництво «Фонтан казок» запрошують дітей 9-12 років та їхніх батьків на казкову презентацію різдвяної фантастично-містичної казкової повісті Мії Марченко «Місто Тіней» із популярної серії для дітей середнього шкільного віку «Книжка про мене». Захід відбудеться 17 грудня. Початок – о 12.00. Модератор – головний редактор видавництва «Фонтан казок», письменник Іван Андрусяк.

Янгол, вирізаний зі слонової кістки, — єдине, що залишилося дванад­цятирічній Марті від матері. Її життя змінилося назавжди: переїзд, нова школа, чуже місто й заклопотаний батько, якого вона майже не знає. Чи зможуть вони порозумітися? Чи зустріне Марта нових друзів, особли­во коли на єдину її цінну річ тепер полюють одразу дві магічні істоти: золотоокий сажотрус і таємничий залізний птах? І чи зможе зневірена дівчинка віднайти в душі ту силу, яка перетворить скуте кригою Місто тіней на Королівство Золотих Веж?

Дебютна повість Мії Марченко «Місто Тіней» — переможець конкур­су «Напишіть про мене книжку!», оголошеного видавництвом «Фонтан казок» з метою простимулювати українських письменників до створен­ня книжок, у яких ключовим є образ сучасної дитини. Також повість відзначена Корнійчуковською премією і здобула перемогу в конкурсі «Коронація слова» в номінації «Найкращий прозовий твір для дітей се­реднього шкільного віку».

Проілюструвала книжку відома художниця Надія Дойчева-Бут.

«Місто Тіней» Мії Марченко із серії «Книжка про мене» – ідеальний різдвяний подарунок для вашої дитини середнього шкільного віку.

Адреса книгарні «Є»:
м.  Київ,
вул. Лисенка, 3,
м.  «Золоті ворота».
Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»