Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча субота для дітей 4-8 років. Читання та “ліплення” сніговика... з паперу (Володимир-Волинський)

Дата події: 21.01.2017 15:00

Книгарня “Є” запрошує дітей віком 4-7 років та їхніх батьків на Дитячу суботу: читання книжки Тараса й Мар'яни Прохаськів “Хто зробить сніг” і “ліплення” сніговика... з паперу. Захід відбудеться 21 січня. Початок — о 15.00.

Книжка Тараса й Мар'яни Прохаськів унікальна, з якого боку не поглянь. Перша дитяча книжка Тараса Прохаська та перший досвід Мар’яни Прохасько в ролі ілюстраторки. Тепла казка по родину кротів та їх тринадцять кротенят, про дружбу та взаємодопомогу, про турботу та домашній затишок, а також про те, хто насправді робить сніг…

«Хто зробить сніг» стала переможцем конкурсу «Книга року ВВС – 2013» у номінації «Дитяча Книга року ВВС – 2013», а також отримала премію «ЛітАкцент року 2013» у номінації «Поезія і проза для дітей», посіла перше місце рейтингу «Книжка року‘2013» у номінації «Дитяче свято», потрапила до світового каталогу «The White Ravens» у 2014 році.

Після читання разом виготовимо сніговика з допомогою... паперу, інших підручних матеріалів, а також — слідів дитячих долоньок! Кожна охоча дитина зможе залишити у книгарні слід своїх долоньок!

Приходьте, буде цікаво!

Адреса книгарні “Є”:
м. Володимир-Волинський,
вул. Ковельська, 6.
Тел.: (03342) 2 19 57

Вхід вільний.
Медіапартенр — тижневик “Український тиждень”.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»