Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча субота для дітей 4-8 років. Читання «Книги, яку треба прочитати до Дня святого Миколая» та майстер-клас із виготовлення новорічної листівки (Запоріжжя)

Дата події: 16.12.2017 11:00

Книгарня «Є» запрошує дітей віком 4-8 років та їхніх батьків на читання книжки Віталія Кириченка та Лариси Колос «Книга, яку треба прочитати до Дня святого Миколая»» (видавництво «Час майстрів») та майстер-клас із виготовлення новорічної листівки. Захід відбудеться 16 грудня. Початок – о 11.00.

Одне з найулюбленіших дитячих свят – День святого Миколая-Чудотворця. Напередодні поговоримо про історію походження цього свята та почитаємо «Книгу, яку треба прочитати до Дня Святого Миколая». Якщо ти приготував шкарпетку, написав листа святому Миколаю, склав власну «Скарбничку добрих справ», то заплющ очі і приготуйся до дива. До тебе обов’язково завітає святий Миколай і нагородить щедрим дарунком за гарну поведінку. Може, тобі навіть пощастить його побачити і особисто попросити про щось найважливіше у твоєму житті.
А листівка, зроблена своїми руками – приємний подарунок рідним та близьким людям на свято. Тож запрошуємо всіх після читання на майстер-клас із виготовлення новорічної листівки.
Обов’язкова реєстрація за телефоном 099 201 63 87 (Вероніка).

Адреса Книгарні «Є»:
м. Запоріжжя
пр. Соборний, 137.
Тел.: (094) 885 3903
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»