Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча субота для дітей 4-7 років. «Миколаю, до нас ти завітай»: читання віршів зимової тематики, дерево подарунків для святого Миколая та майстер-клас зі створення іграшки «Миколайчик» з картону та фетру (Суми)

Дата події: 16.12.2017 11:00

Книгарня «Є» запрошує дітей віком 4-7 років та їхніх батьків на читання віршів зимової тематики, дерево подарунків для святого Миколая та майстер-клас зі створення іграшки «Миколайчик» з картону та фетру. Подія відбудеться 16 грудня. Початок – об 11.00.

Кожна дитина пише листа святому Миколаю та мріє отримати подаруночок за гарну поведінку. Щороку добрий чарівник залишає омріяні радощі під дитячими подушками, а сам залишається без подарунків. Пропонуємо виправити цю несправедливість і створити свято для самого Миколая!
Разом з дітками згадаємо традиції та звичаї зимових свят в Україні, пограємо в ігри, в які бавились наші прабабусі, коли були маленькими. Також у програмі заходу – читання віршів зимової тематики, створення та прикрашання дерева подарунків для святого Миколая. А на згадку про радісне свято виготовимо з учасниками «Дитячої суботи» іграшку «Миколайчик» з картону та фетру, яка стане окрасою дитячої кімнати і нагадуватиме про те, що диво існує, і воно – поруч.
Реєстрація за номером 066 424 47 68 (Наталя Лебедь).

Адреса Книгарні «Є»:
м. Суми
вул. Соборна, 44.
Тел.: (054) 270 19 04.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»