Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча субота для дітей 4-7 років. Читання книжки Оксани Були «Зубр шукає гніздо» та майстер-клас зі створення героїв казки (Суми)

Дата події: 07.10.2017 12:00

Книгарня «Є» запрошує дітей віком 4-7 років та їхніх батьків на читання книжки Оксани Були «Зубр шукає гніздо» («Видавництво Старого Лева») та майстер-клас зі створення героїв цієї історії. Захід відбудеться 7 жовтня. Початок – о 12.00.

«Зубр шукає гніздо» – по-осінньому тепла і яскрава книжечка, головними героями якої є дивовижні Туконі, які порядкують усіма важливими справами у лісі. Ось і зараз вони готуються навідати звірів, які взимку лягають спати. Туконі вкладають їх у ліжечка і дбають, щоб нікому нічого не бракувало. Але є звірі, які взимку не сплять. Зубр звик блукати у снігах у пошуках їжі. Він навіть не підозрював, що можна спокійно собі дрімати в барлозі, коли надворі мороз. Допоки одного дня не зустрів ведмедя, який саме готувався заснути… Що вийшло з цієї зустрічі, а також про вміння слухати себе й інших, розповідає ця мила й зворушлива історія про зубра.
А власноруч створені казкові туконі щовечора допомагатимуть нашим діткам вчасно вкладатися у ліжечко і бачити дивовижні сни.
Обов’язкова реєстрація за телефоном 066 424 47 68 (Наталя).

Адреса Книгарні «Є»:
 м. Суми
вул. Соборна, 44.
Тел.: (054) 270 19 04.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»