Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча субота для дітей 4-7 років. Читання книжки Катерини Міхаліциної «Хто росте у парку» та тематичний аквагрим (Рівне)

Дата події: 17.06.2017 12:00

Книгарня «Є» запрошує дітей 4-7 років і їхніх батьків на «Дитячу суботу»: читання книжки Катерини Міхаліциної «Хто росте у парку» (“Видавництво Старого Лева”) та тематичний аквагрим. Захід відбудеться 17 червня. Початок – о 12.00.

Це невеличка історія про важливі речі: про зростання і пошук себе, про схожість і несхожість та важливість мати поряд когось, хто хоч трохи і хоч у чомусь до тебе подібний. А ще — про дерева навколо нас, повз які проходимо, та не завжди знаємо, хто це тут росте. Тому книжка стане в нагоді всім, хто хоче знати на ім'я найпоширеніші паркові дерева, навчитися розрізняти їх: у казковій ігровій формі завдяки чудовим ілюстраціям так легко запам'ятати, як вони виглядають, яка у них кора, насіння, листя, цвіт.

Маленький паросток, що виріс у парку, роззирається довкола, уважно приглядається до своїх сусідів — берези, дуба, горобини, клена, ясена, явора, каштана, тополі, верби — і шукає, чий же він. Бо бути нічийним — сумно. Бо щастя – «це знайти у цьому світі когось схожого на тебе».

Опісля читання ми запропонуємо кожній дитині аквагрим.

Адреса книгарні «Є»:
м. Рівне,
вул. Короленка, 2.
Тел.: (0362) 26 39 41

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»