Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча субота для дітей 4-6 років. Театралізована ігрова програма для дошкільнят за книгою Сільві Мішлен та Амандін Піу «День народження Білочки» (Суми)

Дата події: 03.03.2018 12:00

Книгарня «Є» та «Майстерня дитячих свят «Смайлик» запрошують дітей 4-6 років на дитячу суботу – театралізовану ігрову програму за книгою Сільві Мішлен та Амандін Піу «День народження Білочки» (видавництво «Vivat»), яка відбудеться 3 березня. Початок – о 12.00.

День, коли казка оживає. Сьогодні День народження білочки Віолетти. Їй дуже цікаво, що ж заховано в тих яскравих пакуночках, які їй подарували? Хочете дізнатись? Тоді приєднуйтесь до нашої веселої команди лісових друзів. Деякі герої цієї історії заховались від маленьких читайликів, яким доведеться знайти їх якнайшвидше! Готові до випробувань?
Свою любов у дітей та батьків в усьому світі книга Сільві Мішлен та Амандін Піу «День народження Білочки» знайшла завдяки її багатьом складовим. Це неймовірно красива і проста історія про дружбу найпопулярнішої лісової героїні казок, і можливість вивчити лісових мешканців, розкішні ілюстрації та зрозумілий текст. Та головне –інтерактивність самої книги, адже усі відгадки — у таємних віконечках, які потрібно відшукати і перевірити.
Цього разу справжня Білочка та її друзі прийдуть до нашої Книгарні погратися з дітками. Неймовірні образи героїв цієї книги створила чарівники та чарівниці Майстерні дитячих свят «Смайлик» (майстриня Ольга Бідоленко) у рамках проекту «Катрусині казки», чим перетворюють читання казки у захопливу подорож. Маленьких учасників «Дитячої суботи» чекають веселі ігри, дотепні пошукові завдання і багато-багато сюрпризів!

Адреса книгарні «Є»:
м. Суми
вул. Соборна, 44.
Тел.: (054) 270 19 04.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»