Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча субота для дітей 4-10 років. Презентація великих розмальовок-постерів від видавництва “DYVOGRA” (Львів)

Дата події: 17.12.2016 16:00

Книгарня “Є” та видавництво “DYVOGRA” запрошують дітей 4-10 років на презентацію великих розмальовок-постерів за участю видавчині Ганни Усатенко. Захід відбудеться 17 грудня. Початок — о 16.00.

Основна ідея розмальовок видавництва “Dyvogra” — це розвивальне дозвілля для дітей. Сюжети розмальовок обрані так, щоб нагадати дітям про приємні враження від улюблених забав — святкування казкового дня народження, відвідини аквапарку та містечка атракціонів, різдвяних турбот та відпочинку влітку тощо. Завдання на уважність, двомовність українсько-англійських розмальовок — це все ідеї, які поєднують дозвілля та розвиток дітей у грі з розмальовками. Також вонидопомагають розвинути уважність та посидючість, вміння працювати у команді та досягати результату, дрібну моторику та навички малювання.

На презентації видавчиня Ганна Усатенко розповість про етапи створення розмальовок, процес друку в типографії, а також батьки разом із дітками зможуть обрати тему для власної розмальовки і створити її на папері А1.

Адреса книгарні «Є»:
м. Львів,
просп. Свободи, 7.
Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»