Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча субота для дітей 3-7 років. Читання книг Оксани Були «Ведмідь не хоче спати» та «Зубр шукає гніздо» (Запоріжжя)

Дата події: 18.11.2017 11:00

Книгарня «Є» запрошує дітей віком 3-7 років та їхніх батьків на читання книг Оксани Були «Ведмідь не хоче спати» та «Зубр шукає гніздо» («Видавництво Старого Лева») та створення малюнка «Сліди осені». Захід відбудеться 18 листопада в рамках «Дитячої суботи». Початок – об 11.00.

Усіма важливими справами в лісі порядкують дивовижні туконі. Ось і зараз вони готуються відвідати звірів, які взимку лягають спати. Туконі вкладають їх у ліжечка і дбають, щоб нікому нічого не бракувало.
Але є звірі, які взимку не сплять. Зубр звик блукати у снігах в пошуках їжі. Він навіть не підозрював, що можна спокійно собі дрімати в барлозі, коли надворі мороз. Допоки одного дня не зустрів ведмедя, який саме готувався заснути… Що вийшло з цієї зустрічі, а також про вміння слухати себе й інших, розповідає тепла й зворушлива історія «Зубр шукає гніздо».
Тимчасом ведмідь, який щороку наприкінці осені засинав, дізнався, як насправді живуть взимку ті, хто не спить. Що робитиме ведмідь тепер, коли знає правду – взимку весело, а хто спить, той все пропускає? Дізнаємося з книги «Ведмідь не хоче спати».
Після читання разом із дітьми створимо малюнок «Сліди осені».

Обов’язкова реєстрація за телефоном 099 201 63 87 (Вероніка).

Адреса Книгарні «Є»:
м. Запоріжжя
пр. Соборний, 137.
Тел.: (094) 855 3903
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»