Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча субота для дітей 3-6 років. Презентація книжок серії «Читальня» (Харків, Пушкінська)

Дата події: 11.11.2017 11:30

Книгарня «Є» і видавництво «Ранок» запрошує дітей віком 3-6 років та їхніх батьків на інтерактивну презентацію серії дитячих книг «Читальня» за участю керівниці проекту Тані Стус, головної редакторки Галини Ткачук та кураторки проекту Наталії Коваль. Захід відбудеться 11 листопада. Початок – об 11.30.

Дбайлива серія «Читальня» – перша в Україні методично обґрунтована сучасна серія дитячих книг для порівневого читання. Затишний книжковий будинок для читачів-початківців від сучасних українських письменників та ілюстраторів «підлаштується» під читанковий досвід кожної дитини та допоможе сформувати післячитальну роботу. «Читальня» має три рівні – поверхи складності тексту, в залежності від навичок дитини.
Серія розроблена та апробована методистами НЦ «Мала академія наук України», експертами з дитячого читання. Інформаційний партнер – проект підтримки дитячого читання «Барабука». До серії входять книги «Синя коробка», «Драконе, киш!», «Велет нам програє», «Хлопчик і відьма», «Лісовеня сова», «День народження».

Адреса Книгарні «Є»:
м. Харків
вул. Пушкінська, 50/52
м. «Архітектора Бекетова».
Тел.: (057) 717 03 99.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»