Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча субота для дітей 12+ та їхніх батьків. Зустріч із письменником Сергієм Гридіним, автором книжок «Кігтик Ковбаско», «Не-ангел», «Незрозумілі», «Відчайдушні» (Рівне)

Дата події: 01.04.2017 14:00

Книгарня «Є» запрошує дітей віком від 12 років та їхніх батьків на Дитячу суботу: зустріч із письменником Сергієм Гридіним, автором книжок «Кігтик Ковбаско», «Не-ангел», «Незрозумілі», «Відчайдушні» та розіграш одного примірника його книжки . Зустріч відбудеться 1 квітня. Початок — о 14.00.

Сергій Гридін – символ нової української підліткової літератури, який чи не найпершим наважився вголос говорити на теми-табу, які досі вкрай рідко проникали в українську дитячу літературу; автор близько 15 книг для дітей, зокрема «Федько — прибулець з інтернету», а також «Кігтик Ковбаско», «Не-Ангел», «Не такий», «Відчайдушні», «Незрозумілі». Його книжка «Федько у пошуках чупакабри» увійшла до довгого списку премії «Книга року ВВС-2012». Також письменник є переможцем конкурсу «Краща книга Рівненщини» у номінаціях «Краще видання для дітей»  у 2013 році та «Краще видання для юнацтва та молоді» у 2015 році.

Адреса книгарні «Є»:
м. Рівне,
вул. Короленка, 2-а.
Тел.: (0362) 26 39 41

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик “Український тиждень”.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»