Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча субота. Читання книжки Лесі Ворониної «Слон на ім’я Ґудзик», перегляд мультфільму і тематичне малювання з дітьми віком 4-7 років (Рівне)

Дата події: 10.12.2016 12:00

Книгарня «Є» запрошує батьків та дітей віком 4-7 років на «Дитячу суботу»: читання книжки Лесі Ворониної «Слон на ім’я Ґудзик» (“Видавництво Старого Лева”), перегляд мультфільму і тематичне малювання. Захід відбудеться 10 грудня. Початок – о 12.00.

Під час заходу будемо читати книгу «Слон на ім’я Ґудзик». Певно, кожен з вас мріє потрапити у казкову пригоду. Дівчинці Ясі пощастило – одного чудового літнього дня вона познайомилася з крихітним слоником Ґудзиком і саме з цього знайомства почалися неймовірні події, про які ми дізнаємося, прочитавши цю книжку. Адже разом з чарівним Ґудзиком дівчинка за мить може перенестися зі спекотного літа у зиму, врятувати від лихих заманюк доброго оленя Мартина, відчути чари Вогняної Квітки, перемогти хитрого чаклуна Вітасика-Лякасика і разом зі своїми друзям потрапити на фантастичний Карнавал Чудодіїв!

А ще ми переглянемо мультфільм «Слон на ім’я Ґудзик», створений за ілюстраціями Катерини Штанко та озвученний Віктором Павліком.

Адреса книгарні «Є»:
м. Рівне,
вул. Короленка, 2.
Тел.: (0362) 26 39 41

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик “Український тиждень”.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»