Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча субота. Читання книжки Галини Вдовиченко «36 і 6 котів» та «знайомство» з домашніми улюбленцями з дітьми віком 8-11 років (Рівне)

Дата події: 26.11.2016 14:00

Книгарня «Є» запрошує батьків та дітей віком 8+ на Дитячу суботу: читання книжки Галини Вдовиченко «36 і 6 котів» (“Видавництво Старого Лева”) та «знайомство» з домашніми улюбленцями. Захід відбудеться 26 листопада. Початок – о 14.00.

Під час заходу будемо читати книгу «36 і 6 котів» – саме стільки, не більше й не менше, хвостатих героїв Галини Вдовиченко – оселилося одного дощового вечора в помешканні пані Крепової попри її бажання. Але серце непоступливої господині до котів-безхатьків прихилила киця-сфінкс Баронеса. Ані пані Крепова, ані її племінник Стас навіть уявити собі не могли, чим обернеться вторгнення у їхнє маленьке помешкання 36 дорослих і 6 маленьких котів.

Також ми будемо раді, якщо діти принесуть на захід історію та фото свого кота, або домашнього улюбленця, щоб у веселій атмосфері поділитися з нами! З фото ми зробимо яскравий колаж, який прикрашатиме інтер’єр книгарні.

Адреса книгарні «Є»:
м. Рівне,
вул. Короленка, 2.
Тел.: (0362) 26 39 41

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик “Український тиждень”.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»