Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча субота. Читанка-презентація книжки Тані Стус «Їжак Вільгельм» (Вінниця)

Дата події: 11.02.2017 11:00

Книгарня «Є» та видавництво Vivat запрошують дітей 4-9 років та їхніх батьків на презентацію книжки «Їжак Вільгельм» за участю авторки, яка відбудеться 11 лютого. Початок – об 11.00.

Неймовірна дитяча авторка, вигадниця, матуся і дуже яскрава оповідачка Таня Стус написала книжку про нового цікавого персонажа їжака Вільгельма. 11 лютого вона приїде до Вінниці в гості презентувати книжку в рамках «Дитячої суботи» в Книгарні «Є». Поготів, що книжку проілюструвала талановита художниця з вінницьким корінням Анна Сарвіра, яка цьогоріч увійшла до 75-ти найкращих ілюстраторів світу Дитячого книжкового ярмарку в Болоньї. Приходьте з дітками, щоб послухати-почитати, побалакати й отримати автограф!

Про книжку:
Якщо про щось мрієш, це обов’язково здійсниться. І знайдуться ті, хто повірить у тебе й допоможе. Головне – залишатися собою й не боятися, що хтось вважає тебе диваком. Ця історія маленького Вільгельма – про мрію, дружбу, про справжню віру: у Світло, доброту і власну неповторність.

Тетяна Стус – авторка дівчачого бестселера «Панночка», «Пуп Землі, або Як Даринка світ рятувала», «Як не заблукати в Павутині», книжок для дошкільнят і молодших школяриків «Біла, Синя та інші», «Їжак Вільгельм» та ін. Член журі конкурсів дитячої літератури та засновниця простору української дитячої книги «БараБука». Власну мету в літературі для дітей Тетяна Стус вбачає в тому, щоб «сказати дітям те, про що не встигаємо з ними поговорити».

Адреса книгарні «Є»:
м. Вінниця,
вул. Соборна, 89.
Тел.: (0432) 52-93-41

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»