Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча неділя для дітей від 5 років. «Зимова олімпіада маленьких кроленят» (Суми)

Дата події: 11.02.2018 11:00

Книгарня «Є» запрошує дітей віком від 5 років та їхніх батьків на читання книги Женев’єви Юр’є «Велика книжка кролячих історій» (видавництво «Рідна мова») та майстер-клас з аплікації та домальовування, що відбудеться 11 лютого. Початок – об 11:00.

В одному кролячому сімействі підростають милі, але дуже спритні кроленята – четверо синів і дочка. Вони ні хвилинки не можуть всидіти на місці і весь час потрапляють у дивні історії. Ми собі вирішила пофантазувати і вигадали для кроленят справжнісіньку зимову олімпіаду. Хто ж з вухатих виявиться найспритнішими?
Під час «Дитячої суботи» познайомимось з творчістю Женев’єви Юр’є – відомої французької письменниці, авторки популярних у всьому світі дитячих казок. Вона ніколи не мріяла стати професійною письменницею – просто розповідала своїм онукам історії «власного виробництва», які згодом принесли їй всесвітню популярність.
Учасників також чекає захоплива мандрівка у світ олімпійських видів спорту та затишні миті творчості – майстер-клас з аплікації та домальовування: спробуємо зібрати з пустотливих кроленят справжню олімпійську команду.

 

Адреса Книгарні «Є»:
м. Суми
вул. Соборна, 44.
Тел.: (054) 270 19 04.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»