Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча неділя для дітей 4-7 років. Читання книжки Роба Скоттона «Різдво для Сплета» та майстер-клас із виготовлення ялинки з цукерок (Запоріжжя)

Дата події: 24.12.2017 11:00

Книгарня «Є» запрошує дітей віком 4-7 років та їхніх батьків на читання книжки Роба Скоттона «Різдво для Сплета» («Видавництво Старого Лева») та майстер-клас із виготовлення ялинки з цукерок. Захід відбудеться 24 грудня. Початок – об 11.00.

Настала ніч перед Різдвом. Кіт Сплет не може склепити повік: раптом він був не дуже чемним і не заслужив на найбільший у світі подарунок? Треба дочекатися Санту і самому розповісти йому про всі свої подвиги... Та Санта не приходить. Невже Сплет і справді був не досить слухняним? Невже даремно допомагав мамі по господарству? Вірний Сеймур і молодша сестричка ведуть Сплета у вітальню, а там... Чорний пухнастик просто не міг залишитися без свята.
А який же Новий рік без ялинки? Нехай навіть маленька, нехай не з голками, але вона повинна стояти на святковому столі. Тому після читання зробимо новорічну ялинку з цукерок.

Обов’язкова реєстрація за телефоном 099 201 63 87 (Вероніка).

Адреса Книгарні «Є»:
м. Запоріжжя
пр. Соборний, 137.
Тел.: (094) 885 3903
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»