Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дискусія з Надійкою Гербіш на тему «Сім’я і Любов» (Тернопіль)

Дата події: 02.04.2013 18:00

Книгарня «Є» запрошує Вас взяти участь у дискусії на тему «Сім’я та Любов» в рамках проведення Тижня сім’ї в очікуванні дитини, яка відбудеться 2 квітня.
Початок — о 18:00.
Любов — це наше все! Ми народжені, щоб любити. З перших днів ми любимо батьків, друзів, але потім з'являється інша Любов — сильна, пристрасна і ніжна. Однак більшість з нас не може пояснити, що це і наскільки вона міцна.
Що таке любов у сучасному світі? Закон і сучасна мораль дає і не забороняє випробувати свої почуття. Існує сучасне бачення любові і відносин, яке різниться з поглядами наших батьків, дідусів, бабусь. Але разом з тим, цінність цього світлого почуття падає.
Що ж таке вічна любов для сучасної людини? Швидше за все, це просто любов. Вона зараз є рідкістю. Пріоритети стали іншими: кар'єра, свобода, друзі, розваги, — це повинно бути присутнім у нашому житті, але є межа, яку не можна перетинати, якщо ти хочеш міцних відносин.
***
Адреса книгарні «Є»:
м. Тернопіль, вул. Валова, 7-9

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

 

Meeting with author Serhii Zhadan, based on his collection Vohnepalni i nozhovi (“Gunshot and Knife”)

Date: 11 Apr. 2013

YE Bookstore and KSD Publishers have the pleasure to invite you to the meeting with author Serhii Zhadan, based on his poetry collection Vohnepalni i nozhovi (“Gunshot and Knife”), on 11 April.
Beginning at 17:00.
Serhii Zhadan’s book of poems Gunshot and Knife is a collection of biblical and criminal ballads, whose protagonists persistently follow the shady paths, trying to pursue their dreams at all costs, and leave the crime scene. Apostles and fighters, prophets and fugitives, propagandists and apostates, sirens, demons, and zombies… the characters witness the time and fill the space, where poems arise: lyrical, elated, joyful, nostalgic… gunshot and knife-stabbed. ***
 Address:
YE Bookstore,
7-9 Valova Street.
Free admission.
Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»