Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дискусія “В’язні Кремля: що ми можемо зробити, аби звільнити їх?” (Львів)

Дата події: 12.11.2016 16:00

Книгарня “Є” та ініціатива “Євромайдан SOS” запрошують на дискусію “В’язні Кремля: що ми можемо зробити, аби звільнити їх?”. Захід відбудеться в рамках Мандрівного Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у м. Львові 12 листопада. Початок — о 16.00.

Зараз у Росії та в окупованому Криму за ґратами перебувають близько сорока людей, яких російська влада назвала “терористами”, “шпигунами” та “екстремістами”. Серед них — режисер Олег Сенцов, правозахисник Емір-Усеїн Куку, журналіст Роман Сущенко, політик Микола Карпюк, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз та інші. Деякі із них вже отримали реальні тюремні строки та відбувають покарання у найвіддаленіших куточках Росії.

Під час дискусії буде обговорено, як фабрикуються кримінальні справи, яким чином обираються потенційні обвинувачені, що робить Україна для повернення людей додому та що кожен із нас може зробити, аби підтримати ув’язнених та їх родини.

Окрім дискусії, відбудеться презентація кампанії “LetMyPeopleGo”, ініційованою Євромайданом SOS для захисту усіх ув'язнених за політичними мотивами громадян України в Росії та окупованому Криму.

Учасники:
Олександра Романцова — активістка “Євромайдану SOS”;
Юрко Яценко — звільнений політв’язень;
Руслан Забілий — історик, директор Національного музею-меморіалу “Тюрма на Лонцького”.

Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.
Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»