Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дискусія «Розстріляне відродження» – паралельна реальність» (Вінниця)

Дата події: 13.09.2011 18:00

Книгарня «Є» запрошує Вас на дискусію «Розстріляне відродження» – паралельна реальність», яка відбудеться 13 вересня.

Початок – о 18:00.

Щотижневі дискусії серії «книгОгляд» продовжуються. Дискутанти незмінні – критик Василь Пастушина та літературознавець Олександр Вешелені. Модератор – Слухацька Аудиторія.

«Розстріляне відродження» – дефініція, яка вже більше півстоліття викликає зацікавлення і суперечки вузьких і навіть широких суспільних. До цього часу залишається питанням, чи брати її в лапки, чи ні. «Розстріляне відродження» може сприйматися як епоха, яка не відбулася (або ж відбулася неповноцінно). Магія 20-30-х рр. в геометричній прогресії породжує нові міфи, гіпотетичні і реалістичні, містичні й актуальні. Більше того, кожен письменник, будь то відомий хрестоматійний В. Свідзінський чи авангардний провокатор М. Семенко, вже є напівживими міфами, які творять сьогодні паралельну реальність втраченої доби.

Протягом дискусії акцентуватиметься на суперечливості «Розстріляного відродження» у всіх можливих її вимірах, міфах та реальностях, які взаємопереплітаються, творячи щось єдине, але поки що важке для розуміння, щось, що потрапило не у свій час або ж щось, що взагалі непідвласне часові.

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. 50-річчя  Перемоги, 26.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»