Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дискусія-презентація книжки Франсуази Барб-Ґалль «Як розмовляти з дітьми про мистецтво? » (Львів)

Дата події: 24.02.2015 18:00

Книгарня “Є” та “Видавництво Старого Лева” запрошують на презентацію книжки Франсуази Барб-Ґалль “Як розмовляти з дітьми про мистецтво?”. Захід відбудеться 24 лютого. Початок — о 18.00.

Як зацікавити дітей мистецтвом і чи потрібно це? Як розмовляти з ними про живопис? Якими словами і з якого віку? Якою є мистецька освіта в Україні і у Львові зокрема, як її можна розвивати? Чи ходять діти до музеїв і як вони їх сприймають? На ці та інші питання відповідатимуть перекладачка книжки французької мистецтвознавця Франсуази Барб-Ґалль «Як розмовляти з дітьми про мистецтво?» Софія Рябчук, історик мистецтва, журналіст, критик Наталія Космолінська та мистецтвознавець, завідуювачка сектору культурно-освітньої роботи Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького Марія Цимбаліста.

Книжка Франсуази Барб-Ґалль «Як розмовляти з дітьми про мистецтво?» простими словами і в зручній формі підказує, як навчити дітей «бачити» картину, розуміти її й відчувати. На найбільш поширені й актуальні питання запропоновано лаконічні відповіді, покликані задовольнити цікавість і заохотити до нових пошуків. Це конспект, путівник, довідник і мистецький альбом водночас, який можна ретельно вивчати вдома, нашвидкуруч гортати у транспорті чи розглядати в парку. Книга адресована не лише натхненним батькам і педагогам, які прагнуть змалку зацікавити дітей світом мистецтва, – вона й для тих допитливих читачів і читачок, які ніяк не знаходили часу його пізнати. У виданні мова йде про 30 робіт 30 відомих художників з часів Відродження до Постмодернізму. Крім того, наведено «поради» авторки, як перестати бути для дитини вчителем та стати другом.

***
Адреса книгарні “Є”:
просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»