Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дискусія «Підліткова антиутопія: книжки-попередження чи джерело невмотивованої жорстокості» за участі Володимира Арєнєва, Тетяни Щербаченко, Олега Сіліна та Олени Судакової. Презентація роману Володимира Арєнєва “Порох із драконових кісток” (Київ)

Дата події: 13.10.2015 18:00

13 жовтня о 18:00 Видавничий дім «Києво-Могилянська академія» презентує у київській Книгарні «Є» новий роман українського письменника, літературного критика і журналіста Володимира Арєнєва«Порох із драконових кісток» та запрошує на дискусію «Підліткова антиутопія: книжки-попередження чи джерело невмотивованої жорстокості».

«Порох із драконових кісток» — новий роман — історія про звичайну школярку у незвичайному світі. Батько Марти поїхав на заробітки, сама вона живе удвох із мачухою, яку терпіти не може. Марта мріє вирватися з рідного містечка, а для цього сумлінно вчиться й підробляє в Інкубаторі. Однак зароблених грошей навряд чи вистачить на платне навчання в столичному універі. Тож у Марти є ще один приробіток: вона потай викопує, нейтралізує та збуває токсичні кістки. Кістки драконів.
Роман написано так, щоб він був цікавим і дорослим, і підліткам. Магічний, але впізнаваний сучасний світ, приховані цитати від Шварца до Жадана, карколомні пригоди — і водночас дуже не прості, актуальні питання про те, що відбувається з багатьма із нас. Просто тут. Просто зараз.
На презентації ми поговоримо про те, які виклики стоять перед сучасною літературою для молоді, про те, як фантастичне допомагає говорити про реальні проблеми. Буде показано буктрейлер та відбудеться авторське читання.

Після презентації автограф-сесія автора Володимира Арєнєва та художника-ілюстратора Олександра Продана.

Учасники дискусії:

Володимир Арєнєв — автор 23 книжок, лауреат численних літературних нагород, зокрема премій імені О. Беляєва та імені О. Гончара, найкращий молодий фантаст за результатами «Єврокону-2004». Його твори друкували українською, російською, польською, англійською, французькою та іншими мовами;

Тетяна Щербаченко — автор дитячих книжок, літературний критик, головний редактор сайту «Барабука»;

Олена Судакова — директор Видавничого дому «Києво-Могилянська академія»;

Олег Сілін — модератор зустрічі, письменник, найкращий молодий фантаст за результатами «Єврокону-2013», один із організаторів творчого об’єднання «Зоряна фортеця».

Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3
метро «Золоті ворота»

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»