Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дискусія «Мистецтво навчати інноваторів» з нагоди виходу книжки Тоні Ваґнера та Теда Дінтерсміта «Мистецтво навчати. Як підготувати дитину до реального життя» (Київ, Лисенка)

Дата події: 12.12.2017 18:30

Книгарня «Є» та видавництво «Наш Формат» запрошують на дискусію «Мистецтво навчати інноваторів» з нагоди виходу книжки Тоні Ваґнера та Теда Дінтерсміта «Мистецтво навчати. Як підготувати дитину до реального життя». Учасники: Іван Примаченко, Інна Совсун, Єгор Стадний. Подія відбудеться 12 грудня. Початок – о 18.30.

Дискусія обертатиметься навколо ідеї трансформації освіти у сучасному світі. Йтиметься про навички, які необхідно освоїти у школі для досягнення успіху в XXI столітті, про креативні підходи та творчий дух у навчанні. Ключові гравці простору інноваційної освіти в Україні говоритимуть про те, що краще: змушувати учнів чи студентів шукати правильну відповідь чи заохочувати винаходити нові творчі підходи? Тако у фокус пораплять практики європейських і американських навчальних закладів та реформування освіти в Україні.

Учасники:
Іван Примаченко – співзасновник платформи масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.
Інна Совсун – віце-президентка Kyiv School of Economics, колишня перша заступниця міністра освіти і науки України.
Єгор Стадний — аналітик-консультант аналітичного центру CEDOS.

Адреса Книгарні «Є»:
м. Київ,
вул. Лисенка, 3,
м. «Золоті ворота»
Телефон: (044) 235 88 54
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»