Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дискусія «Молоде українське фентезі: куди рухається покоління Z? » (Львів)

Дата події: 31.01.2018 18:30

Книгарня «Є» і видавництво «Навчальна книга – Богдан» запрошує на лекцію літературознавиці Ірини Старовойт «Бумеранг пам'яті: як література працює зі страшними і стидкими спогадами?», яка відбудеться 31 січня. Початок – о 18.30.

Джон Толкін, Джордж Мартін, Клайв Льюїс, Анджей Сапковський – ці письменники написали не просто книжки, вони створили цілі фентезі-світи, які чимало фанатів намагаються перетворити у реальність. А скількох українських авторів цього жанру знаєте ви? Особливо тих, кому заледве виповнилось 25, а вони уже мають у своєму доробку товстезні книжки про світи повні магії та міфічних створінь. Про що пишуть молоді українську фентезі-автори? Звідки беруть натхнення? Та яким бачать майбутнє цього жанру в Україні? Про це під час дискусії 31 січня розкажуть Ярина Каторж (авторка «Алхімії свободи» і «Стожару») та Андрій Гулкевич, який презентує свою дебютну книжку «Падіння орла».
«Падіння орла» розповідає про жителів Долини Рогу, захищеної високими горами та оточеної безмежним океаном. Століттями люди жили тут мирно, забувши про війни, хвороби та голод. Однак безтурботне життя одного з вельможних мешканців Долини, юного Дейлара, раптово змінилося. У своїх мандрах юнак натрапляє на міфічні створіння, які вважалися зниклими, вступає у смертельний бій з ворогами рідної фратрії та дізнається про страшні таємниці, ретельно приховувані від людей. «Падіння Орла» – незабутня зустріч з новими світами, сповненими пригодами, інтригами та таємницями.

Адреса Книгарні «Є»:
м. Львів,
просп. Свободи, 7.
Телефон: (032) 235 73 68
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»