Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дискусія «Літературна децентралізація. Книжкові заходи в містах, де до них не звикли» (Київ, Арсенал)

Дата події: 19.05.2017 12:00

Книгарня «Є» у рамках VII Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» запрошує на розмову «Літературна децентралізація. Книжкові заходи в містах, де до них не звикли», яка відбудеться 19 травня з 12.00 до 12.45 у приміщенні Мистецького Арсеналу (м. Київ, вул. Лаврська, 10-12, зал «Дукат»). 

Учасники розмови: Олена Заставна (Запоріжжя), Роман Повзик (Полтава), Людмила Фіть (Черкаси), Люба Хомчак (Миколаїв, Львівщина), Ельвіра Яцута (Луцьк). Модераторка — Анастасія Левкова (Київ).

У середовищі письменників, видавців, книгорозповсюджувачів, критиків вважається, що Київ, Львів та, можливо, ще два-три українських міста на зразок Івано-Франківська чи Харкова – це «книжкові»міста: якщо організовувати тури презентацій, то сюди їхати точно варто, а в інші – як складеться. Є переконання, що аудиторію тут зібрати легко, але, з іншого боку, мешканці цих міст розпещені культурними подіями і їх складно чимось здивувати.

Натомість інші міста – переважна більшість обласних і практично всі районні центри – обділені увагою книгарів. Чому? Тому що тут немає відповідної аудиторії? Чи немає аудиторії саме тому, що письменники сюди не доїжджають? Що має бути першим – запит чи пропозиція? Які труднощі та які бонуси чекають на тих, хто прагне організувати щось у невеликих українських містах?

Під час заходу на Книжковому Арсеналі про свій досвід розкажуть люди, які намагаються створювати у різних містах книжкові середовища, тим самим розвиваючи спільноти, а також розширюючи поле впізнаваності письменників та видавців.

Олена Заставна – програмна директорка фестивалю «Запорізька книжкова толока».

Роман Повзик – учасник незалежного мистецького об'єднання «Magnum Opus», організатор книжкових заходів у Полтаві.

Людмила Фіть – очільниця МГО «Книжковий маестро» та Черкаського книжкового фестивалю.

Люба Хомчак – голова громадської організації «Книжкова толока» (м. Миколаїв Львівської області та інші міста).

Ельвіра Яцута – голова мистецького об'єднання «СтендаЛь», організаторка книжкових та музичних подій.

Анастасія Левкова – арт-директорка мережі книгарень «Є».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»