Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дискусія «Кому належить міський простір: Вінниця» в рамках Мандрівного кінофестивалю Docudays UA. (Вінниця)

Дата події: 05.12.2017 18:00

Книгарня «Є» та Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA запрошують на дискусію «Кому належить міський простір: Вінниця», що відбудеться 5 грудня в рамках перегляду фільмів «Історія зимового саду» (реж. Семен Мозговий) та «Audience Emancipated: Боротьба за кінотеатр “Емек”». Початок – о 18.00. Модератор – Олександр Вешелені.

Цього року до кінопрограми Мандрівного Docudays UA входить фільм «Audience Emancipated: Боротьба за кінотеатр «Емек». Історія стамбульських протестів – це не лише боротьба за культове, важливе для жителів місце. Ці протести в широкому розумінні були політичними, адже порушили питання: кому належить міський простір. Фільм наштовхнув організаторів на те, аби дослідити, як розвиваються публічні простори в містах України та хто впливає на зміни в них.
Учасники дискусії звернуться до вінницького контексту, адже Вінниця, попри свої лідерські позиції у розвитку міської інфраструктури, має досить серйозні проблеми з розумінням образу та функцій публічних просторів. У місті досі існує безліч закинутих об’єктів на зразок кінотеатру «Росія», а також територій і парків, призначення яких недостатньо проговорено містянами та муніципалітетом.
Активне й творче переосмислення таких точок на мапі Вінниці дасть змогу уникнути подальших конфліктів довкола комерціалізації цих просторів і нагнітання протестних настроїв в контексті розбудови міста.

Учасники:
Аліна Дяченко, директорка «Інституту розвитку міст»;
Олександр Коротких, директор Агенції просторового розвитку;
Леонід Марущак, куратор мистецького напрямку Українського кризового медіа-центру, співзасновник об’єднання «ДЕ НЕ ДЕ»;
Олександр Федоришен, історик, директор Центру історії Вінниці.

Адреса Книгарні «Є»:
м. Вінниця
вул. Соборна, 89.
Тел.: (0432) 52 93 41.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»