Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дискусія «книгОгляд» (Вінниця)

Дата події: 04.10.2011 18:00

Книгарня «Є» запрошує Вас на дискусію «Майбутнє. Версія «Антипович», яка відбудеться 4 жовтня.

Початок – о 18:00.

Цикл літературних дискусій «книгОгляд» вчергове пропонує відкрити для себе одну з яскравих граней сучасної української літератури – творчість Тараса Антиповича.

Жанр антиутопій і футурологічних романів переживає свій розквіт в усьому світі, не є винятком у цьому й Україна. Однак кожен автор обирає свій спосіб змалювання майбутнього людства. Тарас Антипович – один із наймолодших авторів подібних текстів – здобув прихильність критики і читачів завдяки унікальному реалістичному стилю та вмінню синтезувати думку у вражаючих епізодах та деталях. Нещодавно вийшов новий роман письменника «Хронос», в якому автор фокусує на можливостях викрадання у людей біологічного часу. Твір має усі шанси стати подією у літературному житті України. Чи не тому варто обговорити – чим же унікальні ці тексти і як вони можуть вплинути на свідомість читачів. Дискусія також стане своєрідною підготовкою вінницької читацької публіки до зустрічі із самим автором, яка має відбутися 29 жовтня.

Учасники дискусії – літературознавець Олександр Вешелені і письменник Василь Пастушина. Модератор – Слухацька Аудиторія.

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. 50-річчя  Перемоги, 26.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»