Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дискусія «©Copyright в епоху електронних книжок» (Київ)

Дата події: 07.10.2010 18:00

Книгарня «Є», видавництва «Кальварія» та «Нора-Друк» запрошують Вас на дискусію «©Copyright в епоху електронних книжок», яка відбудеться 7 жовтня.

Початок – о 18.00.

Професійне обговорення ініціативи Книжкової Палати України стосовно створення та використання фонду електронних оригінал-макетів друкованих видань.

а початку вересня Книжкова Палата України розіслала на електронні адреси видавців інформаційний лист з пропозицією долучитись до дослідження можливості збирання, збереження та використання електронних оригінал-макетів друкованих видань, а також дослідження проблем захисту авторського права під час використання цифрових копій друкованих видань (з повним текстом листа можна ознайомитись http://www.facebook.com/topic.php?uid=121578627880343&topic=206).

Питання, які були озвучені в листі, здались нам вкрай актуальними і важливими для видавничої спільноти, а «суттєві переваги як для держави, суспільства в цілому, так і для суб'єктів видавничої справи зокрема», які вказані в листі – сумнівними.

Пропозиції щодо внесення відповідних змін у законодавство України, зокрема в Закони України «Про обов'язковий примірник» та «Про авторське право і суміжні права», які ініціювала Книжкова Палата України, потребують схвалення в професійному середовищі.
Запрошуємо зустрітись та обговорити ці питання у форматі вільної професійної дискусії, щоб виробити спільну позицію видавців.
До обговорення можна також долучитись вже зараз в розділі «Дискусії» : Створення депозитарної «Електронної бібліотеки ХХІ століття»: http://www.facebook.com/board.php?uid=121578627880343

Спікери:

  • Олексій Авраменко, керівник проекту BOOKLAND, видавництво «MOST Publishing»
  • Анетта Антоненко , директор видавництва «Кальварія», засновник Благодійного Фонду «Фундація видавництва «Кальварія»
  • Олександр Харченко, юрист, фахівець з авторського права

Запрошуємо до участі:

  • представника Книжкової Палати,
  • директорів видавництв України,
  • громадські організації та фонди: Українська асоціація видавців і книгорозповсюджувачів, Форум видавців, Гете-Інститут в Києві, Міжнародний фонд «Відродження», Французький культурний центр, Британська Рада в Україні, фонд «Розвиток України», фонд «OpenUkraine» та інші.

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»