Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Драма Є! Читання п’єси Марії Ладо «Дуже проста історія» (Івано-Франківськ)

Дата події: 28.03.2017 18:00

Книгарня «Є» та «Новий театр» запрошують на першу зустріч у рамках проекту «Драма Є!» — читання п’єси Марії Ладо «Дуже проста історія». Зустріч відбудеться у вівторок, 28 березня. Початок – о 18.00.

«Драма Є!» — час зустрічі любителів драматургії й театру, де кожен охочий може спробувати себе в ролі актора та дізнатися, що таке сучасний театр.

Зустрічі відбуватимуться у книгарні “Є” кожного останнього вівторка місяця.

П’єса для «березневих» читань — «Дуже проста історія» Марії Ладо. До болю реальна і до сміху правдива історія, змальована з життя, приваблює святою простотою. Сільська дівчина Дарина, як то кажуть у народі, «залетіла» від Олексія, сина першого на селі п'яниці. Батько навідріз відмовляється прийняти вагітність доньки. Вимога однозначна – аборт. Страшний вирок  порушує ритм життя не лише людей, а й тварин у хліві Дарининого батька: Свині, Конячки, Півня, Собаки і Корівки...

Новий театр — це команда молодих акторів. Їхня головна мета — інтелектуальне та моральне збагачення глядача. У попередньому сезоні Новий театр уже встиг презентувати низку вистав, які кардинально відрізняються від традиційної театральної сцени Івано-Франківська: «Собака», «Стус», «Спи спокійно», «Інша». На цей рік заплановано ще 4 нові постановки, які глядач уже побачить з квітня. Головним кредо Нового театру є: «Робимо лише те, у що віримо. Не боїмося правди та говоримо її відверто, з усією відповідальністю».

Адреса книгарні «Є»:
м. Івано-Франківськ,
вул. Незалежності, 31,
3-й поверх.
Тел.: (094) 928-31-41

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»