Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

“Довгий шлях до свободи, або Чекаючи на українського Манделу”. Розмова з перекладачем Василем Старком (Луцьк)

Дата події: 04.03.2016 18:00

Книгарня “Є” та видавництво “Наш формат” запрошують на розмову з Василем Старком на тему “Довгий шлях до свободи, або Чекаючи на українського Манделу”. Перекладач книги Нельсона Мандели “Довгий шлях до свободи” розкаже про свою роботу над текстом. Зустріч відбудеться у п'ятницю, 4 березня. Початок – о 18.00.

Автобіографія Нельсона Мандели «Довгий шлях до свободи» — це книга про цілу країну, про незламність духу навіть у стінах в'язниці, про традиції і побут африканців, про мистецтво бути Людиною і йти своїм шляхом до кінця. На зустрічі поговоримо про важливість окремих персон у долі цілого народу та Україну в очікуванні власного Мандели. Також до розмови запрошуємо людей, які прочитали розповідь героїчного борця за справедливість.

Нельсон Мандела (18 липня 1918 – 5 грудня 2013) – південноафриканський правозахисник, юрист, політик, президент Південно-Африканської Республіки (1994—1999 рр.). Мандела був першим президентом ПАР, обраним на демократичних, не сфальсифікованих виборах. До свого президентства – лідер Африканського Національного Конгресу. Був засуджений і ув'язнений за участь у підпільній збройній боротьбі. Впродовж 27-річного ув'язнення Мандела став усесвітньо відомим борцем з південноафриканським апартеїдом. У 1996 році під його керівництвом була прийнята нова конституція, здійснено ряд реформ, зокрема у сфері освіти, для подолання соціальної та економічної нерівності в Південній Африці. Отримав понад сотню нагород світового масштабу за чотири десятиліття громадської і політичної діяльності.

«Правда полягає в тому, що ми не вільні, ми просто здобули свободу бути вільними, право не бути пригноблюваними... Адже бути вільним — це не просто скинути кайдани, а жити так, щоб поважати й збільшувати свободу інших. Справжнє випробовування нашої відданості свободі лише починається» (Нельсон Мандела).

Адреса книгарні «Є»:
вул. Лесі Українки, 30.
Тел.: (0332) 72-43-76

Вхід вільний.
Медіа-партнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Long Walk to Freedom, or Waiting on Ukrainian Mandela; talk with translator Vasyl Starko (Lutsk)

YE Bookstore and Nash Format Publishing House have the pleasure to invite you to the talk with Vasyl Starko entitled Long Walk to Freedom, or Waiting on Ukrainian Mandela. Translator of the book will tell guests of his work on the text. The event will take place on Friday, March 4.

Beginning at 18:00 

Long Walk to Freedom autobiography by Nelson Mandela tells of the big country, bravery in spite of prison grates, traditions and mode of life of Africans, the art of being a Person and pave one’s own way no matter what.

Guests of the meeting will discuss the role of prominent figures in the history of the whole nations, about Ukraine waiting for its own Mandela. Those having read the story of the heroic fighter for justice are particularly welcome to the discussion.

***

Address:
YE Bookstore
30, Lesi Ukrayinky Street
Tel. (0332) 72-43-76

Free admission
Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»