Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

До Всесвітнього дня урбанізму. Розмова з Олександрою Сладковою “Які громадські простори Львова можна оновити в 2017-му році?” (Львів)

Дата події: 08.11.2016 18:30

Книгарня “Є” запрошує на розмову з Олександрою Сладковою “Які громадські простори Львова можна оновити в 2017-му році?”. Захід відбудеться 8 листопада. Початок — о 18.30.

У червні 2015-го року Департамент розвитку Львівської міської ради презентував програму урбаністичного розвитку міста на 2015—2016 роки, що базується на чотирьох основних пунктах: сталому розвитку міста, врахуванні думок львів'ян, співпраці з усіма групами інтересів і залученні іноземного досвіду. Головною метою стало напрацювання концепції регулювання містобудівної діяльності, створення сучасних громадських просторів у кожному з районів міста, а також розроблення муніципальної програми озеленення міста. Що вдалося зробити за останні два роки, та які цілі стоять перед львів”янами у наступному, 2017-му році? Про це розповість Олександра Сладкова — начальниця відділу урбаністики ЛКП «Інститут просторового розвитку».

Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.
Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»