Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

До Дня знань: презентація збірки Василя Сухомлинського “Вогнегривий коник" (Київ, Хрещатик)

Дата події: 29.08.2017 18:30

Книгарня “Є” та видавництво “Знання” запрошують на презентацію збірки Василя Сухомлинського “Вогнегривий коник”, що відбудеться у вівторок 29 серпня 2017 року. Початок — о 18:30. Учасники зустрічі: Ольга Сухомлинська, Олександра Савченко, Володимир Розумний.

Ця книга — збірка мудрих і повчальних казок, оповідань, притч, новел, написаних для дітей і дорослих великим українським педагогом і письменником Василем Сухомлинським. Кожна казка, кожне оповідання показують читачам неповторну красу природи, магічну силу доброти і чуйності у взаєминах між людьми, пробуджують бажання захистити слабшого, допомогти старшим.

Доброта, чуйність і людяність стали ще більш актуальними в сучасному світі, сповненому жорстокості та війн. Саме на цих рисах акцентує увагу у своїй системі виховання всесвітньо відомий педагог Василь Сухомлинський, що свого часу започаткував Школу під Голубим Небом.

Спогадами про нього та своїм досвідом виховання поділиться на презентації донька педагога — професорка, академік Ольга Сухомлинська.

Адреса книгарні “Є”:
 м. Київ
вул. Хрещатик, 46
Телефон: (044) 337 97 72
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик “Український тиждень”.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»