Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

До Дня української мови та писемності. Лекція професора Василя Лизанчука “Від Емського указу до закону Колесніченка-Ківалова: пам'ятати не можна забути” (Львів)

Дата події: 10.11.2016 18:30

Книгарня “Є” запрошує на лекцію професора Василя Лизанчука “Від Емського указу до закону Колесніченка-Ківалова: пам'ятати не можна забути”. Захід відбудеться 10 листопада. Початок — о 18.30.

Ситуація в нашій країні рік у рік змушує нас задуматися над явищем двомовності. В той час, коли лунають заклики “захистити права російської мови”, захисту насправді ж потребує державна. Її історія — це історія утисків, заборон та обмежень. Від спалення українських книжок у ХVII-му столітті до ганебних законопроектів у ХХІ-му. Які уроки нам дає історія, і чи прислухаємося ми до них? Чому важливо пам'ятати про всі ті перешкоди, які стояли і продовжують стояти на шляху вільного розвитку української мови? Чи можемо говорити про рівність умов для обох мов? Відповіді на ці запитання дасть доктор філологічних наук, Заслужений професор Львiвського нацiонального унiверситету iменi Iвана Франка, завідувач кафедри pадiомовлення i телебачення факультету журналістики Василь Васильович Лизанчук.

Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.
Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Один відгук

  1. Андрій

    чи є можливість он-лайн трансляції, чи хоча би запису із подальшим поширенням мережею?!

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»