Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

До Дня народження Лесі Українки: лекція упорядниці книги «Леся Українка. Листи 1876—1897» Валентини Прокіп з презентацією видання (Луцьк)

Дата події: 22.02.2017 17:00

Книгарня «Є» спільно з видавництвом «Комора» запрошують на лекцію Валентини Прокіп до Дня народження Лесі Українки та презентацію книжки «Леся Українка. Листи 1876—1897». Захід відбудеться у середу, 22 лютого. Початок — о 17.00.

Упорядниця книжки «Леся Українка. Листи 1876—1897», науковиця Валентина Прокіп (Савчук) до дня народження письменниці прочитає лекцію у книгарні і розкаже про роботу над виданням.

З ким товаришувала Лариса Косач, ким захоплювалася і з кого кпила, що читала, де бувала, чим журилася і про що мріяла, як народжувалися задуми її творів… Із листів, написаних до рідних, близького оточення і «товаришів по зброї», перед нами постає молода, енергійна, блискуче освічена українська аристократка, яка активно відстоює свої погляди, творить нові смисли і змінює світ. Уперше опублікований без вилучень, зі збереженням авторського правопису, епістолярій Лесі Українки відкриває читачам можливість по-новому побачити одну з найяскравіших постатей української культури межі XIX-XX століть.

Леся Українка є беззаперечним класиком української літератури і багато в чому випередила європейський модернізм. Епістолярій Лесі Українки – не для вузького кола професійних дослідників, а доступне, цікаве, інформативне й завжди актуальне читання, без якої reading list будь-якої освіченої людини буде неповним.

Адреса книгарні «Є»:
м. Луцьк,
вул. Лесі Українки, 30.
Тел.: (0332) 72 43 76

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»