Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

«Детективна Чейзіана: про що, для кого і навіщо? » (Тернопіль)

Дата події: 08.02.2018 18:30

Книгарня «Є» та видавництво «Навчальна книга –Богдан» запрошують на розмову «Детективна Чейзіана: про що, для кого і навіщо?» за участю перекладачки Ірини Бондаренко та редакторки Ганни Осадко. Захід відбудеться 8 лютого. Початок – о 18.30.

Джеймс Хедлі Чейз – відомий британський письменник, один із класиків сучасного детективного жанру. У творчості автора представлені як класичні детективні історії, так і поліцейські романи, авантюрно-пригодницькі та гангстерські історії.
У цілому за творчу кар’єру письменник створив 93 детективних твори. У більшості з них розповідається про життя одного героя, який більше не з’являється ні в жодному іншому творі автора. Але при цьому є і ряд невеликих циклів, об’єднаних одним героєм. Серед таких можна виділити пригоди колишнього агента ЦРУ Марка Гірланда, історії про несумлінне детективі Томе Коррігане і про життя плейбоя-мільйонера Віка Маллен.
На зустрічі перекладачка Ірина Бондаренко та редакторка Ганна Осадко проаналізують книги автора, що побачили світ українською у видавництві «Навчальна книга – Богдан».

Адреса Книгарні «Є»:
м. Тернопіль
вул. Валова, 5-9.
Тел.: (0352) 254-4-59.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»