Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

День засновника скаутського руху Роберта Бейдена Пауелла (Тернопіль)

Дата події: 22.02.2012 14:00

Книгарня «Є» та молодіжна організація «Пласт — Національна скаутська організація України» запрошують Вас на День засновника скаутського руху Роберта Бейден-Пауелла та презентацію книг про його життя, який відбудеться 22 лютого.

Початок – о 14:00.

Роберт Стівенсон Сміт Бейден-Пауелл народився 22 лютого 1857 року. Він ріс без батька, але це не завадило йому стати одним із найвідоміших людей у світі. Бі-Пі, як його ще називають, був військовим, який завдяки своїм вмінням здобув визнання сучасників і майбутніх поколінь. Після завершення військової кар’єри, він був героєм своєї країни. Він зрозумів, що може допомогти юнакам його країни стати мужніми і загартованими духовно і фізично. Він узявся за працю і в кінцевому результаті вона не пішла на марно – так виник скаутинг, котрий об’єднує мільйони молодих людей сьогодні.

В програмі заходу:

Презентація книги «Короткі біографічні відомості про Бі-Пі».
Майстер-клас від скаутів.
Фільм про життя засновника скаутського руху Роберта Бейден-Пауелла (англійською).

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Валова, 7-9.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

YE Bookstore and the Ukrainian National Youth Scout Organization Plast have the honor to invite you to the Day of Robert Baden-Powell, founder of the Scouting Movement as we present books about his life, on February 24.

Beginning at 14:00.

The program includes a presentation of the book Korotki biohrafichni vidomosti pro BP (“BP’s Short Biographical Data”), a scout master class, and an English-language biographical film about Baden-Powell.

***

Address: 

YE Bookstore,

7-9 Valova Street.

Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»