Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Читацький клуб «ЛітАкценту»: короткий список «ЛітАкценту року» (Київ, ЛИСЕНКА)

Дата події: 16.01.2017 18:30

Книгарня «Є» та сайт літературної критики «ЛітАкцент» запрошують до Читацького клубу “ЛітАкценту”, зустріч якого відбудеться 16 січня. Початок – о 18.30. Модераторка — Ярослава Стріха.

Зустріч буде присвячена обговоренню короткого списку “ЛітАкценту року-2016”, із яким можна ознайомитися тут: http://litakcent.com/2016/12/31/litakcent-roku-2016-korotkyj-spysok/.

Ви знаєте, як здолати всі п’ять стадій горя від того, що ваша улюблена книжка не увійшла до короткого списку? Всім Вашим друзям вже обридло вислуховувати ваш захват щодо книжкових фаворитів року, і тепер Вам потрібні нові жертви? Вам хочеться обговорити тренди минулого літературного сезону й повгадувати, що носитимуть читатимуть у наступному сезоні? Книжка, яка викликає у вас душевне сум’яття і скрегіт зубовний, увійшла до короткого списку й це штовхає вас у безодні розпуки? Вам хочеться згадати, що, крім політичних потрясінь, у 2016 були ще й приємні пригоди у літературних лісах? Тоді приносьте свої питання, спостереження, захват, обурення, добрий настрій і читацький азарт – і до зустрічі 16 січня!

Адреса книгарні «Є»:
м.  Київ,
вул. Лисенка, 3,
м.  «Золоті ворота».
Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»