Приходь
Календар
Січень 2016
П В С Ч П С Н
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Читання учасників Літературної студії «Нобель» (Івано-Франківськ)

Дата події: 26.01.2016 18:00

Книгарня «Є» запрошує на читання учасників літературної студії «Нобель», що відбудуться 26 січня. Початок – о 18:00. 

Літературна студія «Нобель» виникла в Івано-Франківську на початку століття. Її незмінний керівник – відома поетеса і перекладачка Галина Петросаняк. За час існування студію відвідували близько двадцяти молодих авторів, частина з яких вже встигли позитивно заявити про себе в українському літературному просторі.

Твори кращих учасників студії було зібрано до антології під символічною назвою «Дайте! Нобелівську премію українським письменникам!», яка вийшла в івано-франківському видавництві «Лілея-НВ». Це і оригінальні поетичні твори (від верлібрів з використанням сленгу до вишуканих класичних строф екзистенційного штибу), і добротна проза авторства Богдана Ославського, Наталі Ткачик, Василя Карп’юка, Христини Козловської, Ярослава Голодюка, Галі Гайванюк, Тані Запорожець, Христини Котерлін, Михайла Фарбанця, Марини Михайлюк, Андрія Олексюка, Мар’яни Рудейчук, Олесі Федів та Світлани Хопти.

«… Ми неформальні, не зв’язані жодними узами, крім бажання двічі на місяць зустрічатися, щоб читати одне одному написане, ділитися враженнями від прочитаного, дискутувати про критерії й форми, навзаєм критикувати «ідеологію» й поетику. Ми різні – за великим рахунком це, зрештою, не наша заслуга, але кожен зі смаком шліфує свою унікальність. Ми рівні, бо формальна наставниця дуже часто почуває себе ученицею. Ми намагаємося не обмежувати внутрішню свободу одне одного, не втручатися в інтимну сферу письма занадто брутально, не цензурувати, не ідеологізувати. Ми даємо одне одному простір для помилок і шукань, а ще – право і можливість набити ґулі, що іноді допомагає більше, ніж будь-які дороговкази».

Галина Петросаняк

Адреса книгарні «Є»:
вул. Незалежності, 31.
Вхід вільний.

Медіа-партнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Readings of the participants of Nobel Literary Studio (Ivano-Frankivsk)

YE Bookstore has the pleasure to invite you to the readings of the participants of Nobel Literary Studio. The event will take place on January 26.

Beginning at 18:00

Nobel Literary Studio was established in Ivano-Frankivsk a dozen of years ago. It has been headed by famous poetess and translator Halyna Petrosanyak ever since.

Writings by the best participants of the studio have been included into the anthology under the symbolic title of Give Nobel Prize to Ukrainian Writers! The anthology was published by Lileya-NV Ivano-Frankivsk-based Publishing House. It consists of versatile writings by Bohdan Oslavsky, Natalya Tkachyk, Vasyl Karpyuk, Khrystyna Kozlovska, Yaroslav Holodyuk, Halya Hayvanyuk, Tanya Zaporozhets, Khrystyna Koterlin, Mykhaylo Farbanets, Maryna Mykhayluk, Andriy Oleksyuk, Maryana Rudeychuk, Olesya Fediv and Svitlana Khopta.

***

Address:
YE Bookstore
31, Nezalezhnosti Street
Free admission

Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»