Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

ЧЕський ЧЕтвер. Показ фільму «Яма» (Луцьк)

Дата події: 07.04.2016 18:30

Книгарня “Є” в Луцьку та Чеський центр у Києві запрошують на перегляд документального фільму Їржі Стейскала “Яма” (Jáma, 2014, 84 хв.). Показ відбудеться 7 квітня в рамках “ЧЕських ЧЕтвергів”, які організовуються що два тижні у мережі книгарень “Є”. Початок — о 18.30. Фільм буде показано мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Кінорежисер Їржі Стейскал протягом п’яти років спостерігав із відеокамерою за київською родиною, що мешкає на Позняках у приватній садибі в оточенні багатоповерхівок. Позняки рік за роком перетворювалися із села у передмісті на спальний район Києва. Місцевість змінювалася, а маленька хатина та її господарі жили звичним життям. Головна героїня Наташа Юрченко вперто розводить курей, кролів і випасає кіз у лабіринтах кам'яних висоток. Вона відвойовує власну територію у забудовників і продає розсаду біля метро.

Історія цього документального фільму розпочалась у студентські роки Їржі Стескала, коли він навчався в Естонії з українкою. На її фотографіях майбутній режисер побачив козу, що гуляла серед сучасного кварталу. Це його здивувало, і хлопець запитав, чи в українській столиці скрізь вільно гуляють кози. Дівчина розповіла про “яму”, що й стало приводом для створення фільму.

Адреса книгарні «Є»:
вул. Лесі Українки, 30.
Тел.: (0332) 72-43-76

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Czech Thursday: demonstration of Pit-Hole film (Lutsk)

YE Bookstore and Czech Center in Dnipropetrovsk have the pleasure to invite all those interested in Czech cinema and language to the Czech Thursday: demonstration of Pit-Hole film by Jiří Stejskal (2014; 84 min.); Language: Czech with Ukrainian subtitles. The event will take place on April 7.

Beginning at 6:30 p.m.

This is a Czech film of Ukrainian life. It tells of the conflict between tradition and innovation, private property and contemporary urban development. Film protagonist Natalya is the owner of the private house situated on the left bank of Dnipro River in Kyiv. She fights for her piece of land at the site of construction of another multistorey monster.

***

Address:
YE Bookstore
30, Lesi Ukrayinky Street
Tel. (0332) 72-43-76

Free admission
Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»