Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

ЧЕський ЧЕтвер: показ фільму «Труба» (Івано-Франківськ)

Дата події: 02.06.2016 18:30

Книгарня «Є» та Чеський центр у Києві запрошують на перегляд фільму Віталія Манського «Труба» (Roura) (2013), який відбудеться 2 червня в рамках «ЧЕських ЧЕтвергів» у мережі книгарень «Є». Початок – о 18.30. Фільм буде показано мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Фільм «Труба» був відзначений у конкурсній програмі документальних фільмів Міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах як найкращий документальний фільм тривалістю більше 30 хвилин, а за рік до цього представлений на фестивалі Docu Talents from the East. Стрічка показує буденне життя людей, які мешкають поблизу газового трубопроводу, що веде із сибірського Уренгою до українського Ужгорода і є одним із головних шляхів російського транспортування газу. Газові питання у фільмі не є основними – це швидше драматургічна нитка, що пронизує основу. Фільми Віталія Манського особливі тим, що сповнені образності, глибини та аналізу, і «Труба» – не виняток.  Невипадково в картині є дві сцени поховання. Герої цих сцен – антиподи: один цілий день вигризає замерзлу землю  для ями, потім має на тракторі везти труп мами на поховання, другий приїжджає  в мармуровий палац, слухає орган і загалом навіть не проронить сльози над тілом померлого. Це зовсім різні люди, у них різні погляди на життя.

«Я сказав би так: за всього мого бажання, аби Росія розвивалася в напрямку європейських цінностей, і фільм, і зйомки фільму, і мої особисті спостереження протягом зйомок говорять про те, що між Росією та Європою існують фундаментальні відмінності. До речі, ці відмінності існують і між Росією та Україною», – сказав Віталій Манський в інтерв’ю часопису «Український тиждень».

Адреса книгарні «Є»:
вул. Незалежності, 31,
3-й поверх.
Тел.: (094) 928-31-41

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Czech Thursday: Demonstration of Pipeline (Roura) film (Ivano-Frankivsk)

YE Bookstore and Czech Center in Kyiv have the pleasure to invite all those interested in cinema and Czech language to the demonstration of Pipeline (Roura) film (2013) by Vitaly Mansky; Language: Czech with Ukrainian subtitles. The event will take place on Thursday, June 2.

Beginning at 6:30 p.m. 

Roura/ Truba / Pipeline/ Vitaly Mansky / Russia, Germany, Czech Republic/ 2013/ 166 min.

The film was awarded as the best documentary of over 30-minute duration at the documentary competition of Karlovy Vary International Film Festival and presented at the Docu Talents from the East Festival. The film tells of everyday life of people living beside gas pipeline from Siberian Urengoy to Ukrainian Uzhhorod. The pipeline is the main gas transportation line of Russia.

***

Address:
YE Bookstore
31, Nezalezhnosti Street
The third floor
Tel. (094) 928-31-41

Free admission
Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»