Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

ЧЕський ЧЕтвер. Показ фільму «Потяги особливого призначення» (реж. Їржі Мензел) (Київ, Велика Васильківська)

Дата події: 16.02.2017 18:00

Книгарня «Є» та Чеський центр у Києві запрошують на ЧЕський ЧЕтвер: показ оскароносного фільму «Потяги особливого призначення» (реж. Їржі Мензел; 1966; 92 хв) мовою оригіналу з українськими субтитрами. Захід відбудеться 16 лютого. Початок – о 18.00.

«Потяги особливого призначення» (реж. Їржі Мензел; 1966; 92 хв.)
Фільм «Потяги особливого призначення» зняв Їржі Мензел за мотивами однойменної новели Богуміла Грабала. Дія відбувається під час Другої світової війни, у період, коли людські риси проявляються так само, як у часи миру, але на контрасті з військовими подіями їх помітно значно краще. Він розповідає історію молоденького учня Мілоша Грми, який на маленький залізничній станції через свої любовні проблеми досягає порогу зрілості. Фільм отримав Оскара за найкращий іноземний фільм у 1968 році.

Чеські четверги відбуватимуться у книгарнях “Є” з 2 лютого по 27 квітня що два тижні, а з 4 травня по 29 червня — щотижня. “Фільми, як і література, здатні точно відобразити стан суспільства у певну епоху, — зауважує директорка Чеського Центру в Києві Луція Ржеґоржікова. — П’ятдесят років із життя країни, розташованої в самому серці Європи, можна буде побачити у дзеркалі веселих, зворушливих, повчальних історій на срібному полотні. Усі чеські кіночетверги ми поділили на чотири частини, в кожній із яких по чотири фільми, отже, загалом вам буде показано шістнадцять представників елітного чеського кіно”.

Адреса книгарні «Є»:
м.  Київ,
вул. Велика Васильківська, 63-А,
м. «Олімпійська».
Тел.: (044) 287-50-88

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»