Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

ЧЕський ЧЕтвер. Показ документального фільму «Ольга» (Івано-Франківськ)

Дата події: 30.06.2016 18:30

Книгарня «Є» спільно з Чеським центром у Києві запрошують на перегляд документального фільму Мірослава Янека «Ольга» (Olga) (Чехія, 2014, 87 хв.), який відбудеться 30 травня в рамках «ЧЕських ЧЕтвергів» у мережі Книгарень «Є». Початок – о 18.30. Фільм буде показано мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Документальний фільм «Ольга» режисера Мірослава Янека описує життя найближчої людини колишнього чехословацького президента Вацлава Гавела – його першої дружини Ольги.

Документальний фільм, однак, не показує Ольгу Гавлову (1933—1996) лише як першу леді. Це розповідь про жінку, яка в 1970—1990-х роках відіграла важливу суспільну роль – у публічному і приватному житті. Життя Ольги багато розповідає про атмосферу того складного і невільного часу.

«Про Ольгу Гавлову друзі згадують як про найближчого і найнадійнішого товариша Вацлава Гавела, як про подругу, яка не зіпсує жодного жарту, навпаки вигадає його, щедру господиню, щиру гравчиню та збиральницю грибів, любительку природи, гостру коментаторку, поважну і старанну дисидентку, жінку мудру і ділову, яка стоїть ногами на землі та є водночас «своєю». Ті, хто її особисто не знав, згадують про поважну і кохану дружину голови держави і засновницю першої благодійної організації (Комітет доброї волі) у сучасній історії нашої країни», – додає авторка ідеї фільму Анна Фрайманова.

Адреса книгарні «Є»:
вул. Незалежності, 31,
3-й поверх.
Тел.: (094) 928-31-41

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Czech Thursday: demonstration of Olga documentary (Ivano-Frankivsk)

YE Bookstore and Czech Center in Kyiv have the pleasure to invite all those interested in Czech cinema and language to the demonstration of Olga documentary by Miroslav Janek (Czech Republic, 2014, 87 min.) to be held on June 30; Language: Czech with Ukrainian subtitles.

Beginning at 6: 30 p.m.

Olga documentary directed by Miroslav Janek tells of the life of Olga, the closest person and the first wife of the former Czechoslovakian President Vaclav Havel.

The film is not limited to the portrait of Olga Havlova (1933—1996) as the first lady. This is a story of the woman having played a key social role in public and private life of 1970—1990s. Her life illustrates the atmosphere of the complicated time deprived of freedom.

***

Address:
YE Bookstore
31, Nezalezhnosti Street
The third floor
Tel. (094) 928-31-41

Free admission
Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»