Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

ЧЕський ЧЕтвер. Перегляд фільму «Чорний Петр» (реж. М. Форман) (Хмельницький)

Дата події: 30.03.2017 18:00

Книгарня «Є» та Чеський центр у Києві запрошують на черговий ЧЕський ЧЕтвер. Цього разу переглянемо фільм періоду «золотих шістдесятих» – «Чорний Петр» (реж. Мілош Форман; 1963; 86 хв.) мовою оригіналу з українськими субтитрами. Захід відбудеться 30 березня. Початок – о 18.00. 

Золоті шістдесяті – чеське кінодиво
На початку 1960-х років політичні утиски у Чехословаччині були не такими гострими, що зробило можливим прихід одного з найкращих періодів чеського кінематографу – нової хвилі (названої за французьким взірцем). Наступні чотири фільми, які протягом чотирьох ЧЕських ЧЕтвергів покажемо у книгарні «Є», добре презентують цей напрям.

«Чорний Петр», режисер Мілош Форман, знято у 1963 році, 86 хв.
Шістнадцятирічний учень Петр із радістю б лежав на пляжі і дивився на дівчат, але йому доводиться стежити у магазинчику, аби ніхто нічого не вкрав. Слідкуючи за підозрілим покупцем, до якого він засоромився звернутися, Петр має проблеми на роботі. Вдома його постійно повчає педантичний тато, а його подружка кидає оком на місцевого фраєра. За допомогою непрофесійних акторів і поетичної камери Яна Нємечека Мілош Форман упіймав автентику звичайних літніх днів в атмосфері чеської провінції початку 60-х років, а також відчуття молоді, що пробуджувалася до повстання у Східному блоці за кілька років до початку Празької весни.

Адреса книгарні «Є»:
м. Хмельницький,
вул. Проскурівська, 2.
Тел.: (0382) 709 792

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»