Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Чесько-українські Швейківські читання (Львів)

Дата події: 31.05.2010 18:30

Книгарня “Є” та Консульство Чехії у Львові запрошують Вас на чесько-українські Швейківські читання за участі Галі Крук, Віктора Неборака, Остапа Сливинського, Мартіни Павлітової-Мухової та ін., що відбудуться 31 травня.

Початок заходу — о 18:30.

Протягом вечора Ви матимете змогу почути те, чого ще не знали про Ярослава Гашека, від знавця його життя і творчості Євгена Топінки. Також зможете переглянути фрагменти з чеського кіно “Пригоди бравого вояка Швейка”.
***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

2 відгуків

 1. Степан

  Можна позаздрити львів'янам.

  Швейк — неймовірно актуальний сьогодні.

  Цікаво, чи будуть ці читання вдалими на фоні настрою літнього сезону відпусток та «городніх» робіт. Все-таки сезон не дуже сприятливий, мабуть. І для таких Швейківських читань потрібно, щоб наші голови були менше вчаділими (від бізнес-інтересів, суєти і т.п. — ?). Щось таки потрібно ще. Інше, ніж те, що з настирливістю реклами мерехтить перед очима на передньому плані, — як, наприклад, у Києві.

  • Настя

   Все було гарно! Людей було стільки, скільки й узимку не на кожен захід прийде (ну тут потрібно ще зважати на те, що у Львові чеська община дуже організована, як мені здалося. Але зацікавлені українці також, безперечно, були). Крім того, у Львові є два дуже відомих гашкологи: Євген Топінька і Володимир Моторний, які можуть розповісти чимало цікавого про Гашека, причому в різних аспектах: Гашек і політика, Гашек і жінки, Гашек і його літературна лабораторія і т.і.

   Володимир Моторний сказав, що вчора було рівно 80 років із дня виходу українського перекладу Гашека у Львові. Коли Швейківські читання планували на 31 травня, то про цей факт не знали. Отаке)))

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»