Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Brand Talk: розмова про успішні бренди, створені у Луцьку, та обговорення книжки «10 успішних українських брендів» (Луцьк)

Дата події: 21.06.2017 18:00

Книгарня “Є” та видавництво “Discursus” запрошують на «Brand Talk» — розмову про успішні бренди, створені у Луцьку, та обговорення книжки «10 успішних українських брендів». Захід відбудеться 21 червня. Початок — о 18.00.

Наприкінці весни у видавництві «Discursus» вийшла книжка «10 успішних українських брендів» — історії українських компаній та організацій, які задають ритм у своїх сферах. Це щирі й натхненні історії створення власного бізнесу чи ініціативи. Історії про самовіддачу, про помилки й успіх, про тяжку, але натхненну працю.

Герої книжки — !FEST; FEDORIV; Sammy Icon; SoftServe; Tabletochki; ОККО; Українська правда; Український Католицький Університет; Форум видавців; Центр сучасного мистецтва «ДАХ». Наша десятка – лише невелика частина тих українських компаній та ініціатив, про які варто говорити. Саме тому ми організовуємо серію розмов про бренди – Brand talks – в різних містах України.

Учасниці:
Оксана Скорич— комерційна директорка компанії «Едельвіка» (український бренд одягу в повсякденному та етностилях);
Марина Хромих — виконавча директорка фестивалю «Бандерштат».

Адреса книгарні «Є»:
м. Луцьк,
вул. Лесі Українки, 30.
Тел.: (0332) 72 43 76

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»